Wszystko
o samochodach

Tworzymy ogólnopolskie centrum wiedzy o samochodach. Zebraliśmy już 37851 opinii. Oceń swoje auto Zamknij

Premiery / Samochody osobowe

Wkrótce zadebiutuje Nissan Terrano

Data publikacji: Autor: (mm)

Nissan Terrano  / Fot. Nissan Nowy Nissan bazował będzie na Dacii Duster. Debiut nowego modelu został zaplanowany na 20 sierpnia w Indiach, a auto do sprzedaży ma trafić w listopadzie.

Nissan Terrano  / Fot. NissanNissan Terrano w dużej mierze opierał się będzie na Dacii Duster. Jak zapewnia producent, auto będzie zbudowane jednak z lepszych materiałów oraz będzie miało lepszą jakość wykonania. Aby nowe auto było jak najmniej podobne do Dustera, zamontowane mają zostać nowy zderzak, reflektory i rzeźbiona maska. We wnętrzu natomiast zmieniona zostanie konsola centralna, otwory wentylacyjne oraz pojawią się nowe materiały.

Pod jego maskę trafią takie same jednostki napędowe jak w Dusterze.

Nowy Nissan będzie produkowany w fabryce Renault-Nissan w indyjskim mieście Chennai, gdzie obecnie wytwarzane są modele Renault Duster oraz Dacia Duster. Nissan Terrano do sprzedaży ma trafić w listopadzie. Nie potwierdzono informacji czy będzie dostępny na rynku europejskim, ale wiadomo, że będzie kosztował więcej niż model na którym bazuje.

będzie kosztował więcej niż Dacia i Renault Duster.
będzie kosztował więcej niż Dacia i Renault Dust

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Zobacz także

Tagi:

Komentarze

  • gość (gość)

    Poziom żenady w przypadku Nissana padł już dawno temu (model Tiida/Versa) widzę że utrzymują obrany wtedy kurs na śmieszność i bylejakość. Ale jak się jest producentem podnóżkiem dla Renault to się nie ma wyjścia. Tak myślę że chyba wszystkie marki świata które są przejmowane tracą wizerunek i jakość (poza tymi kupowanymi przez Volkswagena)

Dodaj komentarz

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły

Motofakty mazowieckie

Nissan Terrano dane techniczne

Wszystkie dane techniczne

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości

Ogłoszenia z gratka.pl

Części dla marki Nissan

Średnia cena części z Moto.Gratka.pl

Suma (średni koszt):

431 zł