o samochodach

Aktualności / Informacje

Wygrana zawodników "Offroad" Białystok w zawodach KJS

Data publikacji: Autor: redakcja.regiomoto

Wygrana zawodników "Offroad" Białystok w zawodach KJS Udany występ zawodników PSM „Offroad” Białystok w najstarszym w Polsce amatorskim rajdzie KJS "47 Monte Calvaria".

Białostocka załoga "Samasz racing team" Maciej Stolarski i Kuba Wasilczuk jadąca Mitsubishi Lancerem evo wygrała klasę 5 (samochody powyżej 2000 ccm z napędem na cztery koła) i zajęła 2 miejsce w klasyfikacji generalnej rajdu - konkursowej jazdy samochodem.

Rajd odbył się 4 lutego na terenie Góry Kalwarii i Piaseczna. Na trasie o długości 130 km zlokalizowanych było 13 prób sprawnościowych z których większość wygrali białostoczanie. Ostatni kultowy już odcinek "Ks. Sajno" o Puchar Burmistrza Góry Kalwarii, również padł łupem białostockiej załogi.