Wszystko
o samochodach

Aktualności / Informacje

Wypadek na Słowacji. Polska policja o sprawcach (video)

Data publikacji: Autor: Mariusz Michalak / TVN 24 / x-news

Fot. TVN 24 / x-news Nie milkną echa wypadku na Słowacji. Do tragicznego zdarzenia doszło w niedzielę w okolicy miasta Dolny Kubin, około 40 km od polskiej granicy.

- To są osoby, które również w Polsce były notowane za liczne wykroczenia drogowe – powiedział rzecznik Komendanta Głównego Policji o Polakach, którzy ścigali się luksusowymi samochodami na Słowacji. - Te wykroczenia, która ujawniliśmy, niestety nie dały powodu, by przemyślały swoje zachowanie, a spowodowały tragiczny wypadek – dodał Mariusz Ciarka.

W wyniku ich brawurowej jazdy doszło do wypadku, w którym zginął 57-letni Słowak. 42-letni polski kierowca Porsche został tymczasowo aresztowany.

Zobacz także: Badanie trzeźwości. Zmiany dla kierowców

Kierowcy Porsche towarzyszyły dwa inne luksusowe samochody. Kierowca żółtego Ferrari, które uczestniczyło w ryzykownym manewrze wyprzedzania, wyszedł za kaucją, której wysokość miała wynieść 20 tys. euro. Organizator wyjazdu jadący Mercedesem, wyszedł z aresztu bez kaucji.

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Ogłoszenia motoryzacyjne pochodzą z serwisu Gratka.pl

Zobacz także

Tagi:

Komentarze

 • Benio (gość)

  Karać debili dożywotnio uprawnienia i łagry

 • Andrzej (gość)

  Jeżeli byli wielokrotnie karani, to i punktów chyba mieli sporo, ale chyba poniżej normy, bo praw jazdy ich nie pozbawiono?

 • Pik (gość)

  Ciekawe czy ten głąb ma jakiekolwiek wyrzuty sumienia, że zabił człowieka.

 • Zbyszek (gość)

  To nie kierowcy, tylko chwasty i powinno się ich likwidować właśnie tak jak chwasty. IQ na poziomie numeru noszonych butów, ale pod maską kupa koni, więc reszta się nie liczy.

Dodaj komentarz

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły

Motofakty mazowieckie

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości