Wszystko
o samochodach

Porady / Warto wiedzieć Artykuł sponsorowany

Wypożycz samochód o jakim zamarzysz

Data publikacji: Autor: Materiał informacyjny

Zastanawiasz się nad krótkoterminowym wypożyczeniem samochodu? Zastanawiasz się nad krótkoterminowym wypożyczeniem samochodu? Pomyśl, jakie korzyści za tym idą.

Wypożyczalnia comfortcar jest jedną z takich firm. Przeczytaj poniższy artykuł, aby dowiedzieć się: 

 • jakie samochody można wynająć,
 • jakie dokumenty będą potrzebne,
 • jakie opłaty za wynajem samochodu należy uiścić,
 • jak wysoki jest udział własny w ramach ubezpieczenia AC podstawowego,
 • jak odebrać i zwrócić wypożyczony samochód,
 • w jakich miastach dostępnych jest wynajem,
 • co zrobić w przypadku wypadku lub kolizji. 

Jakie samochody można wynająć?

Wypożyczalnie comfortcar oferuje ponad 450 różnych samochodów, które użytkowane są krócej niż 36 miesięcy. Dzięki różnym specyfikacjom potrafią spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagającego klienta. Należą do nich auta MINI, EKONOMICZNE, KOMPAKTOWE, STANDARD, Crossovery, MiniVANY, SUVY, luksusowe limuzyny oraz auta sportowe, w których występuje manualna lub automatyczna skrzynia biegów. 

Wyposażenie samochodów to m.in. klimatyzacja, wbudowane radio z funkcją bluetooth, poduszki powietrzne dla bezpieczeństwa kierowcy i pasażera oraz boczne kurtyny powietrzne, system ABS, ESP, nawigację. Całość tworzy niesamowitą ofertę. 

Dokumenty, które będą potrzebne to dokument tożsamości lub paszport oraz co najważniejsze aktualne prawo jazdy. Wynajmowanym samochodem można wyjechać również za granicę. Jeżeli zdecydujemy, że nasza podróż lekko się przedłuża, możemy to zgłosić i przedłużyć wynajem. Nie może być to jednak później niż dzień przed planowanym zwrotem.

Ceny rozpoczynają się od 79 złotych za dzień. Przy większości występuje ograniczenie, że samochód musi zostać wynajęty na co najmniej dwa dni. Samochody mają pełen bak paliwa. Co ważne nie ma limitu kilometrów, które można pokonać przez czas wypożyczenia samochodu. W przypadku, gdy trasa wynosi więcej niż 3000 kilometrów, należy zgłosić to w momencie składania rezerwacji.

Co ważne istnieją zasady, które mówią, że kierowca w momencie, kiedy odbiera samochód musi mieć ukończone 21 lat. Kiedy decydujemy się na wypożyczenie samochodów luksusowych i sportowych minimalny wiek kierowcy wynosi 25 lat.

W jakich miastach dostępnych jest wynajem?

Wynajem samochodów jest dostępny praktycznie w każdym większym mieście wojewódzkim. Są to: Warszawa, Kraków, Katowice, Gdańsk, Wrocław, Poznań, Szczecin oraz Zakopane.

Siedziba firmy znajduje się przy ulicy Jubilerskiej w Warszawie.  

Co ciekawe samochód można zwrócić w innym oddziale firmy w przypadku, gdy wynajmujący wybrał opcję wynajmu na 3 dni lub więcej. 

Jakie opłaty za wynajem samochodu należy uiścić?

Nie pobierane są żadne kaucje podczas wynajmu samochodu. Opłatę można uiścić na dwa sposoby:

 • kartą płatniczą bądź kredytową w momencie, gdy odbieramy samochód,
 • kartą płatniczą bądź kredytową w trakcie składania rezerwacji na samochód.

Samochód posiada potrzebne ubezpieczenie. Występuje obowiązek ubezpieczenia OC oraz ubezpieczenia Autocasco (AC), jak również ochronę w przypadku, gdy zostanie skradziony wynajęty samochód.

Obejmuje on:

 • samochód MINI, EKONOMICZNE 1000 złotych
 • samochód KOMPAKTOWY 1500 złotych
 • samochód STANDARD, MINIVAN-y MAŁE SUV-y 2000 złotych
 • samochód LUKSUSOWY, SPORTOWY, SUV-Y, PREMIUM 3000 złotych

Co zrobić w przypadku wypadku lub kolizji?

Każdy klient na zapewnioną 24 godzinną ochronę i pomoc w przypadku, gdy dojdzie do awarii auta lub wypadku. W momencie wystąpienia takich sytuacji, należy skontaktować się z infolinią. 

Mieliście kiedyś okazję wypożyczać samochód w takim miejscu, jakie są wasze odczucia?

 

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Zobacz także

Tagi:

Komentarze

 • Mirek (gość)

  Ja mam małego Fiata 500 w abonamencie z Master1 i jestem bardzo zadowolony. Mają bardzo duży wybór aut różnych marek. Każdy powinien bez problemu znaleźć jakieś auto dla siebie.

Dodaj komentarz

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły

Motofakty mazowieckie

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości