Wszystko
o samochodach

Aktualności / Informacje

Wyróżnione firmy

Data publikacji: Autor: (mp)

Fot. DaimlerChrysler Automotive Polska: Nagrodę dla DCAP odebrał Członek Zarządu, Dyrektor Sprzedaży i marketingu Samochodów Użytkowych Mercedes-Benz, Michał Luberadzki.

DaimlerChrysler Automotive Polska uplasował się na drugim miejscu w rankingu na „Najefektywniejszą polską firmę” przygotowanym przez miesięcznik „Businessman Magazine” i CII Group.Fot. DaimlerChrysler Automotive Polska: Nagrodê dla DCAP odebra³ Cz³onek Zarz±du, Dyrektor Sprzeda¿y i marketingu Samochodów U¿ytkowych Mercedes-Benz, Micha³ Luberadzki.

 

Nagrody zostały przyznane w trzech kategoriach: przemysł, usługi i handel. Zwycięzcą w sektorze „Handel” została Hurtownia Materiałów Budowlanych BUDMAT. DaimlerChrysler Automotive Polska zajął drugie miejsce w tej kategorii i jest najefektywniejszą firmą motoryzacyjną w Polsce. Firmy motoryzacyjne Man-Star Trucks i Renault Polska zajęły odpowiednio miejsca 4 i 5.

 

Ranking to pierwsza w Polsce próba oceny efektywności polskich przedsiębiorstw mierzonej wskaźnikiem ROCE, czyli zwrotu na zaangażowanym kapitale.

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Brak komentarzy - napisz pierwszy

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły

Motofakty mazowieckie

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości