Wszystko
o samochodach

Motosport / Rajdy

Wyścigi górskie w Limanowej - wypadek Romana Barana

Data publikacji: Autor: Bartosz Gubernat

Wyścigi górskie w Limanowej - wypadek Romana Barana Wypadkiem na trasie drugiego przejazdu zakończył rzeszowian Roman Baran udział w IV eliminacji GSMP w Limanowej.

Po udanym występie w pucharze Europy w słowackiej Jahodnej (9. i 7. miejsce w klasyfikacji generalnej międzynarodowych zawodów) w miniony weekend rzeszowianin wystąpił w Limanowej. Startujący w barwach "Nowin" kierowca chciał nie tylko wygrać w swojej klasie (open-2000), ale także powalczyć o czołowe lokaty w klasyfikacji generalnej.

- Pierwszego dnia to się udało. W klasie byłem najszybszy, a w generalce ósmy. W niedzielę zwietrzyłem szansę na jeszcze lepszy wynik. Zaczął padać deszcz i liczyłem, że w tych warunkach przeskoczę jeszcze jakąś czteronapędówkę – relacjonuje rzeszowianin.

Niestety chwilę po starcie w biało-niebieskim Renault Clio podczas redukcji biegów zgasł silnik. Rzeszowian nie zdołał skręcić i uderzył w barierę. Tę samą, którą pokiereszował trzy lata temu. W tej sytuacji musiał się zadowolić tylko sobotnim sukcesem.

- Na szczęście poza urwanym kołem auto nie jest zbyt poważnie uszkodzone i na zawody w Sopocie, zaplanowane na 9 i 10 lipca będę gotowy – zapewnia zawodnik.

42. Rajd Festiwalowy w Opolu

Bartosz Gubernat

Wyścigi górskie w Limanowej - wypadek Romana Barana
  • Poprzednie zdjęcie
  • 1 / 1
  • Następne zdjęcie

Wyścigi górskie w Limanowej - wypadek Romana Barana

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Ogłoszenia motoryzacyjne pochodzą z serwisu Gratka.pl

Zobacz także

Tagi:

Brak komentarzy - napisz pierwszy

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły

Motofakty mazowieckie

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości