Wszystko
o samochodach

Aktualności / Informacje

Wyścigi na jedną czwartą mili i pokaz samochodu odrzutowego

Data publikacji: Autor: redakcja.regiomoto

Wyścigi na jedną czwartą mili i pokaz samochodu odrzutowego Tej imprezy nie możesz przegapić! Już 7 sierpnia na ełckiej obwodnicy odbędzie się II Mazurski Moto Show Mazda edition.

W planie imprezy w Ełku znalazły się nie tylko wyścigi na ćwierć mili. Zobaczymy też zawody car audio, wystawę gadżetów, jakie są obiektem westchnień niejednego mężczyzny oraz samochód z napędem odrzutowym, który dysponuje mocą 6000 koni mechanicznych!

– Osoby, które pojawiły się na ubiegłorocznej edycji imprezy, były zachwycone wyścigami, ale także położeniem – zapewnia Adam Bartoszewicz, organizator imprezy. – Już zgłosiło się 150 zawodników nie tylko z Polski. Przyjadą do nas ludzie z Czech, Niemiec, Francji czy Norwegii.

Obecność na imprezie jest o tyle ważna, że tegoroczne zawody będą  liczyć się do klasyfikacji Stowarzyszenia Sprintu Samochodowego.

A czego jeszcze mogą spodziewać się ełczanie, którzy popisy rajdowców będą jedynie oglądać? Mogą odwiedzić jedno z kilkudziesięciu stanowisk z jachtami, poduszkowcami, ekskluzywnymi autami. Odważni skoczą na bungee lub zobaczą Ełk z ptasiej perspektywy.

– Impreza odbywa się w niedzielę i chcemy przyciągnąć całe rodziny, dlatego ściągamy dmuchane place zabaw z całego regionu – mówi Adam Bartoszewicz. – Wstęp jest płatny, ale dzieci do 13. roku życia wejdą na Moto Show za darmo.

W przedsprzedaży bilety kosztują 15 zł, w dniu imprezy – 20 zł.

(kat)

Wyścigi na jedną czwartą mili i pokaz samochodu odrzutowego
  • Poprzednie zdjęcie
  • 1 / 1
  • Następne zdjęcie

Wyścigi na jedną czwartą mili i pokaz samochodu odrzutowego

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Zobacz także

Tagi:

Brak komentarzy - napisz pierwszy

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły

Motofakty mazowieckie

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości