Wszystko
o samochodach

Wiadomości / Na drogach

Za 2 tygodnie największe targi motoryzacyjne na Pomorzu Zachodnim

Data publikacji: Autor: redakcja.gdp

Za 2 tygodnie największe targi motoryzacyjne na Pomorzu Zachodnim MOTOSHOW SZCZECIN. Impreza odbędzie się 14 i 15 kwietnia w centrum wystawienniczym Międzynarodowycdh Targów Szczecińskich .

Swoją ofertę zaprezentują dealerzy aut osobowych i użytkowych, motocykli, car audio i tuningu. Pojawią się dystrybutorzy akcesoriów, wyposażenia, serwisów, szkoły jazdy oraz firmy z branż: finanse, ubezpieczenia.

Wydarzenie będzie połączone z premierami oraz prawdziwym show. Ryk silników, palenie gumy, beczka śmierci, król błota, drifty – to tylko niektóre z atrakcji, które czekają na odwiedzających. Ciekawą inwencją będzie wydłużenie targów o jeden dzień.

Piątek, 13 kwietnia,będzie przeznaczony dla osób z branży. Będzie to również dzień prasowy umożliwiający VIP-om oraz przedstawicielom prasy swobodne rozmowy z dilerami, wystawcami, a także zorganizowanie konferencji targowych.

Tradycją stało się już to, że polski sezon tuningowy rozpoczyna się w Szczecinie. Nie inaczej będzie i w tym roku, gdyż Motoshow po raz trzeci z rzędu gościć będzie pierwszą eliminację największego cyklu imprez tuningowych w Europie centralnej – Wojnę Północ-Południe.

Organizatorzy przewidzieli wiele zmian na rok 2012. Sama wojna nie zmieni swojej formuły. Rozwinięty i uzupełniony o nowe klasy zostanie przede wszystkim regulamin imprezy. Pojawią się także nowi sędziowie oraz jeszcze piękniejsze hostessy.

W miejsce Wargames, organizatorzy szykują coś zupełnie nowego. Uchylając rąbka tajemnicy możemy powiedzieć, że podczas Motoshow będziemy świadkami pierwszego z castingów do unikalnego tuningowego programu typu „Talent Show”.

Formuła prezentacji samochodów również się zmieni. Nie będzie płaskiej maty, pojawi się unikatowy podest z obrotnicą, dzięki której widzowie będą mogli dokładnie zobaczyć przedstawiany samochód z każdej jego strony. Wszystko to oczywiście w towarzystwie efektów dźwiękowo-wizualnych i gorących Wargirls. Patronat prasowy nad imprezą sprawować będzie „Głos Szczeciński”.

Autor i fot: Piotr Jasina

Za 2 tygodnie największe targi motoryzacyjne na Pomorzu Zachodnim
  • Poprzednie zdjęcie
  • 1 / 1
  • Następne zdjęcie

Za 2 tygodnie największe targi motoryzacyjne na Pomorzu Zachodnim

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Ogłoszenia motoryzacyjne pochodzą z serwisu Gratka.pl

Zobacz także

Tagi:

Brak komentarzy - napisz pierwszy

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły

Motofakty mazowieckie

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości