Wszystko
o samochodach

Wiadomości / Na drogach

Za tydzień już przejedziemy przez centrum Szczecina

Data publikacji: Autor: redakcja.gdp

Za tydzień już przejedziemy przez centrum Szczecina Na początku września ma zostać wznowiony ruch na pl. Żołnierza Polskiego i ul. Obrońców Stalingradu. Na al. Niepodległości na razie wrócą tramwaje.

– Mieliśmy trochę problemów z położeniem wodociągów. Wciąż trafiamy na nowe niespodzianki, zwiększają się zakresy prac, ale nie ma poważnych opóźnień – mówi dyrektor Bogusław Gościniak z firmy Eurovia. – Na początku września planujemy częściowe udrożnienie jazdy przez ul. Obrońców Stalingradu i plac Żołnierza Polskiego. Będzie to oczywiście tymczasowa organizacja ruchu. Prace będziemy prowadzili w al. Niepodległości i na samym wlocie na Bramę Portową. Już pod koniec tygodnia komunikacja miejska zostanie skierowana przez torowisko. Ulica będzie rozkopana.

Na początku września torowiskiem w al. Niepodległości pojadą tramwaje. Miały pojawić się w połowie sierpnia, ale nie zgodzili się na to urzędnicy.

– Nie zdążyliśmy wtedy wybudować przystanku tramwajowego. Teraz już jest i tramwaje będą mogły znowu wozić pasażerów. Zdziwiła nas podczas przebudowy ilość kabli pod jezdnią, na wysokości budynku poczty. To również utrudniło nam pracę. Znajdują się ich niesamowite ilości na różnych głębokościach. Ciężko wcisnąć gdzieś coś nowego. Mamy plany, ale bardzo niedokładne. Teraz, po zakończeniu naszych robót miasto wreszcie będzie miało dokładny plan tego miejsca.

Za tydzień już przejedziemy przez centrum Szczecina
  • Poprzednie zdjęcie
  • 1 / 1
  • Następne zdjęcie

Za tydzień już przejedziemy przez centrum Szczecina

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Zobacz także

Tagi:

Brak komentarzy - napisz pierwszy

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły

Motofakty mazowieckie

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości