Wszystko
o samochodach

Aktualności / Informacje Artykuł sponsorowany

Zakłady bukmacherskie dla fanów żużla. Gdzie warto obstawiać?

Data publikacji: Autor: Materiał inf. eWinner

freepik.com Gdzie obstawiać zakłady bukmacherskie na żużel? Polski legalny bukmacher eWinner oferuje ciekawą ofertę dla fanów "czarnego sportu"!

Bukmacher eWinner wspiera Żużel

Polski legalny bukmacher eWinner od początku swojego istnienia bardzo mocno angażuje się w żużel. Firma jest sponsorem tytularnym polskiej 1 ligi żużlowej oraz wspiera Speedwawy Ekstraligę jako jeden z oficjalnych sponsorów. Dodatkowo kibice już od zeszłego sezonu mogą na oficjalnym profilu eWinner 1. ligi na Facebooku wybierać najlepszego żużlowca rozgrywek w każdym miesiącu. W obecnym roku plebiscyt jest kontynuowany. Żużlowiec z największą liczbą głosów otrzymuje tytuł Zawodnika Miesiąca eWinner 1. ligi i ufundowaną przez bukmachera eWinner statuetkę.

Zakłady bukmacherskie eWinner z najlepszą ofertą na żużel

Zakłady bukmacherskie eWinner zostały wybrane przez branżowych ekspertów za najlepszego polskiego bukmachera w kategorii "Najlepsza oferta na żużel". To olbrzymi sukces firmy, która jest także jednym z największych sponsorów żużla w Polsce. Na tle konkurencji bukmacher eWinner wyróżnia się ofertą przedmeczową w której znajdują się liczne klasyczne oraz specjalne zakłady zarówno na turnieje indywidualne, jak i mecze ligowe. Trzeba także podkreślić świetnie funkcjonujące zakłady live, w których gracze, dzięki szybkiemu reagowaniu bukmachera na wydarzenia torowe mogą bez trudu obstawiać każdy kolejny wyścig. Wszystkie oferty na żużel na bieżąco dodawane są na stronie: https://ewinner.pl/zaklady-bukmacherskie

Zakłady bukmacherskie na żużel w aplikacji mobilnej

Przy obstawianiu zakładów bukmacherskich na żużel, warto korzystać z dedykowanej aplikacji mobilnej eWinner, którą można pobrać z oficjalnej strony bukmachera. Już na start gracz otrzymuje 5 PLN za dołączenie do Klubu eWinner dostępnego tylko w aplikacji. Z kolei sam Klub pozwala odbierać nagrody. Za zdobywane punkty można otrzymać między innymi bonusy, ale także specjalną bluzę eWinner czy też koszulki z autografami sportowców. Co oprócz tego? W piątki w godzinach od 12:00 do 18:00 gra w apce jest bez podatku! Jakie warunki należy spełnić? Złóż kupon AKO z min. 3 zdarzeniami, kurs pojedynczego zdarzenia musi wynosić min. 1.30 - wtedy współczynnik automatycznie zmieni się na 1.00.

Polskie legalne zakłady bukmacherskie

Ewinner Sp. z o.o posiada zezwolenie na urządzanie bukmacherskich zakładów wzajemnych za pośrednictwem sieci Internet wydane przez Ministra Finansów dnia 30 października 2018 r. na okres 6 lat o numerze PS4.6831.29.2017. Udział w grach hazardowych mogą brać jedynie zarejestrowani Uczestnicy. Hazard stwarza wysokie ryzyko straty finansowej. Nadmierna gra niesie za sobą potencjalne zagrożenie dla zdrowia.

 

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Zobacz także

Tagi:

Brak komentarzy - napisz pierwszy

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły

Motofakty mazowieckie

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości