Wszystko
o samochodach

Wiadomości / Na drogach

Zalana ul. Słoneczna w Słupsku. Mieszkańcy alarmują

Data publikacji: Autor: redakcja.gdp

Zalana ul. Słoneczna w Słupsku. Mieszkańcy alarmują  W piątek (9 marca) po godz. 14 ul. Słoneczna zamieniła się w rzekę. Woda wylała się z rowu melioracyjnego biegnącego wzdłuż drogi.

– To zdarza się już po raz trzeci. Dwa lata temu woda zalała nasze posesje, wdarła się do warsztatu, który prowadzimy, pozalewało komputery – mówi właścicielka jednego z zakładów przy ul. Słonecznej, która wezwała na miejsce straż pożarną.

Strażacy przyjechali, jednak woda równie szybko jak przybrała zaczęła opadać. Doszli więc do wniosku, że nie trzeba pompować. Mieszkańcy Słonecznej boją się jednak, że sytuacja znów się powtórzy.  

– Ostatnio okazało się, że ktoś osuszał pobliskie pola i woda spływała do rowu melioracyjnego, który jest zbyt płytki. Natomiast wczoraj mój mąż poszedł na pole za samoobsługową myjnią samochodową przy ul. Poznańskiej. Tam jest bajoro o średnicy około 40 metrów i to stamtąd płynie woda w kierunku naszej ulicy – mówi nasza czytelniczka z ul. Słonecznej.

Sprawą zainteresowaliśmy Zarząd Infrastruktury Miejskiej.

– Wyślemy tam naszych pracowników i sprawdzimy, jaka jest przyczyna zalewania ulicy – zapewnił Marcin Grzybiński, zastępca dyrektora ZIM. 

Autor: NIK
Zdjecie: Kamil Nagórek 

Zalana ul. Słoneczna w Słupsku. Mieszkańcy alarmują
  • Poprzednie zdjęcie
  • 1 / 1
  • Następne zdjęcie

Zalana ul. Słoneczna w Słupsku. Mieszkańcy alarmują

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Ogłoszenia motoryzacyjne pochodzą z serwisu Gratka.pl

Zobacz także

Tagi:

Brak komentarzy - napisz pierwszy

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły

Motofakty mazowieckie

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości