Wszystko
o samochodach

Wiadomości / Na drogach

Załatają dziury na ul. Świerkowej, żeby kierowcy nie urwali kół

Data publikacji: Autor: redakcja.gdp

Załatają dziury na ul. Świerkowej, żeby kierowcy nie urwali kół Na ulicy Świerkowej w Słupsku są potężne dziury. Utrudniają przejazd kierowcom i stwarzają niebezpieczeństwo. 

Ulica Świerkowa nie jest długa, ale przejazd nią sprawia kierowcom sporo problemów. Wszystko przez dziury na samym środku jezdni.

– Te dziury są tutaj już od kilku lat – mówi pan Jerzy, mieszkaniec ulicy Świerkowej, który poinformował nas o problemie. – Znajdują się w takim miejscu, że trudno je ominąć. Najgorzej jest, gdy na ich wysokości próbują się minąć dwa samochody. Wówczas jeden z nich musi w nie wjechać.

Dodaje, że mieszkańcy okolicy wiedzą o dziurach i starają się je omijać. Mogą one jednak być groźne dla obcych kierowców.
 
– One nie są dobrze widoczne. Wjazd w nie może się skończyć urwaniem koła. Drogowcy powinni je w końcu załatać, bo przecież może tu dojść do nieszczęścia. Po co miasto potem ma płacić kierowcom, skoro może wcześniej zadziałać – mówi mężczyzna.

Pan Jerzy w tej sprawie interweniował już w Zarządzie Infrastruktury Miejskiej, ale, jak twierdzi, bez skutku.

– Jeden urzędnik odsyłał mnie do drugiego, ten do kolejnego. W efekcie dziury jak były, tak nadal są – denerwuje się słupszczanin. – Nasza ulica jest krótka i ślepa, ale tu również chcemy jeździć po równej drodze.

W Zarządzie Infrastruktury Miejskiej dowiedzieliśmy się, że tam już wiedzą o problemie mieszkańców ul. Świerkowej.

– Zleciliśmy już załatanie tych dziur, ale warunki atmosferyczne nie pozwalają na przeprowadzenie naprawy – mówi Marcin Grzybiński, zastępca dyrektora ZIM w Słupsku. – Jeśli tylko będzie odpowiednia pogoda, na ulicy Świerkowej pojawią się robotnicy i zalepią dziury.

Daniel Klusek

Załatają dziury na ul. Świerkowej, żeby kierowcy nie urwali kół
  • Poprzednie zdjęcie
  • 1 / 1
  • Następne zdjęcie

Załatają dziury na ul. Świerkowej, żeby kierowcy nie urwali kół

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Ogłoszenia motoryzacyjne pochodzą z serwisu Gratka.pl

Zobacz także

Tagi:

Brak komentarzy - napisz pierwszy

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły

Motofakty mazowieckie

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości