Wszystko
o samochodach

Wiadomości / Na drogach

Zapadlisko na ul. Strumykowej w Koszalinie

Data publikacji: Autor: redakcja.gdp

Zapadlisko na ul. Strumykowej w Koszalinie – Ostrożnie na ulicy Strumykowej w Koszalinie! – alarmuje nasz Czytelnik. – Asfalt się zapadł, można urwać tłumik.Autor: Jakub Roszkowski           jakub.roszkowski@gk24.pl

Ulica Strumykowa w Koszalinie to krótka, asfaltowa droga łącząca ulice Dąbrowskiego i Batalionów Chłopskich w Koszalinie. Prowadzi pod wiaduktem na ul. Monte Cassino, przecina rzekę Dzierżecinkę. Ostatnio ulica ta stała się jedną z bardziej uczęszczanych w mieście, bo niedaleko powstał nowy sklep Lidl i restauracja McDonalds. Kierowcy wyjeżdżający spod sklepu i jadący na osiedle Północ, jadą więc ul. Dąbrowskiego i skręcają właśnie w Strumykową. A ta jest rzeczywiście w opłakanym stanie.

– Tuż przy skrzyżowaniu ul. Dąbrowskiego ze Strumykową jest kilka dziur. Ale to nie jest jeszcze wielkim problemem – opowiada nasz Czytelnik.

– Najgorsze zaczyna się przy dojeździe do skrzyżowania ul. Strumykowej z ul. Batalionów Chłopskich. Asfalt się po prostu zapadł. Byliśmy na miejscu. Zapadlisko nie jest zbyt widoczne dla pieszego. Ale jazda samochodem w tym miejscu rzeczywiście nie należy do przyjemnych. Nawet jadąc z minimalną prędkością auto podskakuje na wybojach. Pojazdy z niskim zawieszeniem szorują wręcz po asfalcie.

Robert Grabowski, rzecznik prezydenta miasta, obiecał jak najszybciej zająć się sprawą. Poinformował nas, że mobilny zespół z Zarządu Dróg Miejskich pojedzie w rejon ulicy Strumykowej jak najszybciej, a droga, jeśli ekipa drogowców stwierdzi, że wymaga naprawy, zostanie poprawiona jak najszybciej.

– Dziękujemy mieszkańcom za sygnał, będziemy reagowali na kolejne, jeśli takie się zdarzą – zapewnił na koniec rzecznik Grabowski.

Zapadlisko na ul. Strumykowej w Koszalinie
  • Poprzednie zdjęcie
  • 1 / 1
  • Następne zdjęcie

Zapadlisko na ul. Strumykowej w Koszalinie

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Ogłoszenia motoryzacyjne pochodzą z serwisu Gratka.pl

Zobacz także

Tagi:

Brak komentarzy - napisz pierwszy

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły
Advertisement

Motofakty mazowieckie

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości