Wszystko
o samochodach

Aktualności / Informacje

Zapraszamy na Tuning Show 2011 w Krakowie

Data publikacji: Autor: (ip)

Fot. Materiały prasowe Specjalna strefa Custom Salon, najlepsze amerykańskie samochody w stylu Muscle Car, niepowtarzalne i unikatowe „Demo Cary” firmy Normcar, ponad setka najlepiej stuningowanych i starannie wyselekcjonowanych samochodów z całej Polski – tak będą wyglądały Targi Tuning Show w Krakowie - najlepsze samochodowe Show w południowej Polsce, które odbędzie się w dniach 7-8 maja 2011.


Fot. Materiały prasowe Duża ilość chromu, niepowtarzalna grafika na elementach nadwozia oraz niewiarygodnie mocne silniki. To główne cechy samochodów i motocykli w stylu Custom udoskonalonych pod kątem własnych upodobań, nawyków, gustów i oczekiwań wobec osiągów i wyglądu zewnętrznego. Obok takich pojazdów nie można przejść obojętnie. Kultowe Amerykany będą nowością tegorocznego Tuning Show.

CZYTAJ TAKŻE

Rusza IV edycja Wojny Północ-Południe

Sezon wyścigów na 1/4 mili otwarty!


Najlepszym przykładem klasycznego Customizingu są znane chyba każdemu fanowi motoryzacji samochody - Ford Mustang, Chevrolet Camaro czy Dodge Charger. Natomiast po stronie customowych dwóch kółek mamy np. legendarnego Harleya Davidsona. Co prawda w Europie trend customowy nie jest tak szeroki, jak w Stanach Zjednoczonych, jednak i nasi polscy customizerzy mają na swoim koncie wiele ciekawych projektów, które będą prezentowane w Salonie Custom podczas Tuning Show 2011.

Tuning Show w Krakowie to nie tylko wystawa stuningowanych i customowych unikatowych samochodów, motocykli czy akcesoriów motoryzacyjnych – lecz również niepowtarzalna atmosfera towarzysząca licznym pokazom i konkursom. W tym roku podczas targów odbędą się m.in.:

- ekstremalne Pokazy Driftu w wykonaniu najlepszych krakowskich drifterów z teamu D1 KRK;
- strefa Samochodów Amerykańskich w stylu Muscle Car oraz Customowych Motocykli;
- pokazy ewolucji motocyklowych „Stunt Show” przygotowany przez grupę motocyklistów „Ostra Jazda”;
- niesamowicie ważne dla fanów Car Audio zawody DbDrag Racing, Bass Race i Db Tuning Cup, które wyłonią najlepiej nagłośnione samochody Targów.

Targi Tuning Show w Krakowie odbędą się 7 i 8 maja na terenie Centrum Wystawienniczego Targów w Krakowie przy ulicy Centralnej 41.

To już 9. edycja Targów. Wcześniejsze cieszyły się ogromnym zainteresowaniem fanów tuningu, którzy przyjeżdżali do Krakowa z całej Polski.

Fot. Materiały prasowe Fot. Materiały prasowe Fot. Materiały prasowe

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Ogłoszenia motoryzacyjne pochodzą z serwisu Gratka.pl

Zobacz także

Tagi:

Brak komentarzy - napisz pierwszy

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły
Advertisement

Motofakty mazowieckie

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości