Wszystko
o samochodach

Aktualności / Informacje

Zaprojektuj auto!

Data publikacji: Autor: (mp)

Firma Kia Motors Polska i agencja MAS przygotowały konkurs dla polskich rysowników.

 

Tematem konkursu „MASKiA” jest przygotowanie „nowej twarzy”, czyli MASKI, spójnej dla wszystkich modeli samochodów marki Kia. Technika tworzenia prac jest dowolna. Mogą to być zarówno rysunki, szkice, projekty komputerowe, jak i modele wykonane ręcznie. Wszystkie prace zostaną umieszczone na stronie internetowej www.designforum.pl i będą oceniane przez stylistę samochodów marki Kia.

 

Uroczyste zakończenie konkursu z udziałem 15 najwyżej ocenionych rysowników odbędzie się na przełomie lutego i marca 2005 r. w Warszawie. Podczas spotkania zostanie ogłoszony zwycięzca, który w nagrodę pojedzie do ośrodka stylizacji Kia w Russelsheim (Niemcy). Pozostali finaliści wezmą udział w warsztatach.

 

Prace można nadsyłać do 31 stycznia 2005 r. na adres: konkurs@designforum.pl bądź w formie papierowej w formacie nie większym niż A4 na adres „MAS” Sp. z o.o., ul. Ostródzka 234c, 03-289 Warszawa. Do prac należy dołączyć informację o autorze/autorach prac, czyli imię i nazwisko, rok urodzenia, adres do korespondencji, numer telefonu kontaktowego oraz adres e-mailowy.

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Tagi:

Brak komentarzy - napisz pierwszy

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły

Motofakty mazowieckie

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości