Wszystko
o samochodach

Motosport / Sporty motocyklowe

Zawody motocrossowe już w weekend

Data publikacji: Autor: Paweł Puzio

Zawody motocrossowe już w weekend Już w najbliższą niedzielę, 10 lipca, w Lublinie spotkają się miłośnicy motocrossu, motocykli i quadów. Na torze Majdanek zostanie rozegrana IV rundy Otwartych Mistrzostw Lubelszczyzny w motocrossie.

Jak zwykle zawody OML rozgrywane są w niedzielę, ale w przeddzień, w sobotę, organizator – Klub Motorowy Cross EkoKlinkier – organizuje widowiskowe treningi. To jest tradycja każdej edycji – mówi Cezary Deneka.


Sobotnie treningi rozpoczną się o godzinie 15. – Poprowadzą je polscy mistrzowie tej dyscypliny. Na razie nie możemy zdradzić kto, ale będą to zawodnicy z polskiej czołówki – dodaje Deneka.


Zawodnicy w niedzielnych zawodach wystartują w dziewięciu klasach. – To daje zawodnikom możliwość dopasowania swoich umiejętności do odpowiedniej grupy, Także w odniesieniu do pań - dodaje Deneka. Harmonogram niedzielnych zawodów zapowiada się następująco, od godziny 8 odbiór techniczny. O 9.30 zacznie się trening z pomiarem czasu. Pierwszy wyścig wystartuje o godzinie 12.

 
(p.p.)

Zawody motocrossowe już w weekend
  • Poprzednie zdjęcie
  • 1 / 1
  • Następne zdjęcie

Zawody motocrossowe już w weekend

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Zobacz także

Tagi:

Brak komentarzy - napisz pierwszy

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły

Motofakty mazowieckie

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości