Wszystko
o samochodach

Aktualności / Informacje

Zbiórka krwi: MOTOSERCE 2012 już w ten weekend

Data publikacji: Autor: redakcja.regiomoto

Zbiórka krwi: MOTOSERCE 2012 już w ten weekend W sobotę 21.04.2012 r. rusza IV edycja największej w Polsce akcji krwiodawstwa. MOTOSERCE nie jest organizacją ani fundacją. To idea, która wynika z potrzeby serca i chęci działania organizatorów. Najważniejsza jest oddana honorowo krew. Akcja ma zwrócić uwagę na problem braku krwi w polskich szpitalach.

Organizatorami są kluby zrzeszone przy Kongresie Polskich Klubów Motocyklowych. Głównymi partnerami są Polski Czerwony Krzyż i Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa. W tym roku Motoserce zagra w ponad 80 miastach Polski. Swój udział potwierdziły też dwa miasta po za granicami kraju: Bruksela (org. Żubr FG) oraz C.Tesin (org. Just Rider FG).
Akcja odbędzie się m.in. w Białymstoku na Palu Kościuszki, Białogardzie w OSiR, Warszawie w Parku Bródnowskim.

W ubiegłych latach zebrano tyle krwi 
2009 r. – 1331 litrów,
2010 r. – 2725 litrów,
2011 r. – 3366 litrów.

Motoserce jest dedykowane szczeg dzieólnie dzieciom. Dlatego zbiórkom krwi towarzyszy wiele atrakcji skierowanych bezpośrednio do najmłodszych.

Co zobaczymy w tym roku na Motosercu

Będzie wszystko co związane jest z motocyklem i nie tylko. Odbędą się koncerty, Freestyle i stunt motocyklowy, konkursy, zabawy. Spotakmy się z gwiazdami ekranu, muzyki i sportu, sztuk walki. Będzie można podziwiać pokazy klasycznych pojazdów, zasięgnąć parad motocyklowych, poszerzyć wiedzę na temat ratownictwa medycznego. Będzie wesoło, głośno a przede wszystkim w ważnej sprawie. Tak jak silnik motocykla potrzebuje benzyny, tak ludzkie serce potrzebuje krwi. Dlatego przyłącz się do akcji. 

Zbiórka krwi: MOTOSERCE 2012 już w ten weekend
  • Poprzednie zdjęcie
  • 1 / 1
  • Następne zdjęcie

Zbiórka krwi: MOTOSERCE 2012 już w ten weekend

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Ogłoszenia motoryzacyjne pochodzą z serwisu Gratka.pl

Tagi:

Brak komentarzy - napisz pierwszy

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły

Motofakty mazowieckie

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości