Wszystko
o samochodach

Motocykle / Motocykle

Zdobądź bilety na mistrzostwa świata motocykli superbike

Data publikacji: Autor: redakcja.regiomoto

Zdobądź bilety na mistrzostwa świata motocykli superbike Wspólnie z Bogdanka Racing – jedynym zespołem z Polski w mistrzostwach świata superbike – rozdajemy bilety na lipcowy wyścig w Brnie.

Do wygrania jest podwójna wejściówka na siódmą rundę World Superbike Championship, którą zaplanowano na 10-11 lipca w Brnie. Na czeskim torze będą walczyć zawodnicy Bogdanka Racing.

Czeski wyścig motocykli superbike to siódma z dwunastu rund mistrzostw świata. Dla Bogdanka Racing to właściwie domowy wyścig, bo do czeskiego Brna jest tylko półtorej godziny jazdy od polskiej granicy.

Aby wygrać podwójną wejściówkę, uprawniającą także do wstępu na paddock, trzeba odpowiedzieć na trzy pytania o zespół Bogdanka Racing:

1. Jak nazywa się brytyjski zawodnik, który w tym roku dołączył do drużyny Bogdanka Racing jeżdżącej w World Superbike Championship?
2. Na motocyklach jakiej marki jeżdżą zawodnicy Bogdanka Racing?
3. Wymień przynajmniej jeden tor, na którym w tym sezonie ścigali się zawodnicy Bogdanka Racing w ramach World Superbike Championship.

Odpowiedzi należy przesłać e-mailem na adres: redakcja@regiomoto.pl do godz. 23:59 30 czerwca 2011 roku. W e-mailu oprócz odpowiedzi proszę podać swoje imię i nazwisko oraz telefon kontaktowy. Podwójną wejściówkę wygra osoba, która pierwsza przyśle odpowiedzi na wszystkie konkursowe pytania.

Strona teamu Bogdanka Racing

Profil Bogdanka Racing na Facebooku

Regulamin konkursu

Zdobądź bilety na mistrzostwa świata motocykli superbike
  • Poprzednie zdjęcie
  • 1 / 1
  • Następne zdjęcie

Zdobądź bilety na mistrzostwa świata motocykli superbike

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Zobacz także

Tagi:

Brak komentarzy - napisz pierwszy

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły

Motofakty mazowieckie

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości