Wszystko
o samochodach

Aktualności / Informacje

Zgłoś samochód do metamorfozy w programie Fani czterech kółek

Data publikacji: Autor: redakcja.regiomoto

Zgłoś samochód do metamorfozy w programie Fani czterech kółek Mike Brewer i Edd China – popularni prezenterzy programu „Fani czterech kół” czekają na zgłoszenia od właścicieli wyjątkowych samochodów zarejestrowanych w Polsce, które będą mogli poddać metamorfozie.

- Konkurs jest otwarty dla każdego, kto ma stylowe, ale wymagające dopieszczenia auto. Nie ma tu znaczenia ani wiek, ani marka maszyny. Chcemy dać nowe życie najciekawszemu samochodowi, by jeszcze przez lata cieszył on oczy właściciela – mówi Bartłomiej Główczyński Discovery Networks Central Europe. Konkurs „Fanów czterech kółek” składa się z czterech etapów.

Pierwszy etap konkursu, to zgłoszenia od widzów, które będą przyjmowane do 29 kwietnia. Należy zgłosić swoje auto korzystając z aplikacji dostępnej na stronie www.discoverychannel.pl . Największe szanse mają samochody „z duszą” o nietuzinkowej historii. Bardzo ważne jest, aby były zarejestrowane w Polsce i sprawne na tyle, by jeździć.

 

W drugim konkursowym etapie, przewidzianym na połowę maja, specjalne jury z nadesłanych zgłoszeń wybierze 5 samochodów do finalnej rozgrywki.  Następnie głos będzie należał do widzów Discovery Channel, którzy głosując na wybrane auto, wybiorą ten samochód, który zyska drugą młodość.

 

To już dziewiąta seria konkursu. Prowadzący program Mike Brewer i Edd China biorą na warsztat motoryzacyjne perełki. Podział zadań jest niezmienny. Do Mike’a należeć będzie wyszukiwanie pięknych, ale zaniedbanych lub wyeksploatowanych aut, które można tanio kupić, a po gruntownej naprawie i nadaniu sznytu, sprzedać z zyskiem. Edd odpowiadać będzie za kwestie techniczne i remont samochodów. W trakcie programu Edd dzieli się z widzami swoim doświadczeniem i wiedzą na temat motoryzacji

 

 

Jakub Markiewicz

Zgłoś samochód do metamorfozy w programie Fani czterech kółek
  • Poprzednie zdjęcie
  • 1 / 1
  • Następne zdjęcie

Zgłoś samochód do metamorfozy w programie Fani czterech kółek

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Tagi:

Komentarze

  • Bogdan (gość)

    Astra f 1.6 8v se kombi 1994 z klimo szyby elektroniczne przednie, wspomaganie, wada kopci lakier z dachu szedł i coś z masko od kamyków, podsufitka odkleja się, przewód od klamytyzacji pęknięty???

  • Artur lawniczak (gość)

    Audi a4 2005 rok czarna s 19 tdi limuzyna

Dodaj komentarz

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły

Motofakty mazowieckie

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości