Wszystko
o samochodach

Wiadomości / Na drogach

Zjechał autem.... ze schodów. Co było powodem? Zobacz zdjęcia

Data publikacji: Autor: Mariusz Michalak / Policja.pl

Fot. Policja.pl Kierujący samochodem marki BMW nieumyślnie postanowił sprawdzić wytrzymałość schodów na jednym z osiedli w Chorzowie oraz wytrzymałość swojego terenowego pojazdu. W wyniku tego zdarzenia uszkodzeniu uległ jedynie samochód, nikomu nic się nie stało. Kierowca był trzeźwy.

Kierujący terenowym BMW nie zauważył, że droga w którą wjechał nie jest przeznaczona dla pojazdów, a tylko prowadzi do dużych schodów dla pieszych.

40-letni z niewyjaśnionych przyczyn, najprawdopodobniej z roztargnienia zjechał z jednej części schodów osiedlowych przy ulicy Gałeczki. Na szczęście nikt w tym czasie nie korzystał z tej drogi dla pieszych i nikomu nic się nie stało, niewielkim uszkodzeniom uległ tylko samochód terenowy. Była potrzebna pomoc wyspecjalizowanych pracowników pomocy drogowej.

Zobacz także: Wypadek czy kolizja. Jak się zachować na drodze?

W tym rejonie, zgodnie z istniejącym oznakowaniem nie wolno wjeżdżać samochodami. Roztargniony kierowca otrzymał mandat karny oraz czeka go naprawa swojego nowego pojazdu.

Zobacz także: Skoda Kodiaq po kosmetycznych zmianach na 2021 rok

Fot. Policja.pl

Fot. Policja.pl

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Zobacz także

Tagi:

Komentarze

  • Czytelnik (gość)

    Jaki samochód terenowy?! To jest SUV! Błagam, podstawowa wiedza motoryzacyjna. Samochód terenowy łyknąłby te schody z przyjemnością:)

Dodaj komentarz

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły

Motofakty mazowieckie

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości