Wszystko
o samochodach

Wiadomości / Na drogach

Złocieniec. Radna policzyła dziury w ul. Brzozowej

Data publikacji: Autor: redakcja.gdp

Złocieniec. Radna policzyła dziury w ul. Brzozowej Na krótkim odcinku ul. Brzozowej w Złocieńcu jest 90 dziur. Niektóre mają 170 cm średnicy.

Dziury na ul. Brzozowej, na odcinku od ul. ul. Drawskiej do ul. Gdyńskiej, dokładnie policzyła i pomierzyła Małgorzata Janda, mieszkanka Złocieńca i radna. Przygotowała nawet prezentację, którą można było obejrzeć podczas ostatniej sesji rady miejskiej.

Ulica Brzozowa jest drogą powiatową. Z drugiej jednak strony drawskie starostwo każdego roku przekazuje gminie Złocieniec pieniądze na utrzymanie dróg powiatowych leżących w obrębie miasta.

– Owszem, przekazują nam pieniądze. W tym roku na 27 km dróg dostaliśmy zaledwie 270 tysięcy złotych. To stanowczo zbyt mało na całoroczne odśnieżanie i sprzątanie, nie mówiąc już o remontach dróg – powiedział nam burmistrz Waldemar Włodarczyk.

Ale dziury na ul. Brzozowej zostaną załatane. I to jeszcze w tym tygodniu, przed świętami. Inna sprawa, że takie cząstkowe łatanie dziur nie jest zbyt efektywne i nie gwarantuje, że za rok, po kolejnej zimie, dziury – w tych samych miejscach, lub obok – pojawią się ponownie.

Krzysztof Bednarek / gk24.pl

Złocieniec. Radna policzyła dziury w ul. Brzozowej
  • Poprzednie zdjęcie
  • 1 / 1
  • Następne zdjęcie

Złocieniec. Radna policzyła dziury w ul. Brzozowej

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Zobacz także

Tagi:

Brak komentarzy - napisz pierwszy

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły

Motofakty mazowieckie

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości