Wszystko
o samochodach

Aktualności / Informacje

Złodziej w czapce Mikołaja

Data publikacji: Autor: (mir)

Święty Mikołaj naprawdę istnieje! Przynajmniej będzie w to wierzył pewien mieszkaniec Rybnika, któremu trzy tygodnie temu spod bloku skradziono samochód. W sobotę auto wróciło na parking, a za szybą leżała karteczka podpisana przez... świętego Mikołaja.

 

Z Fiata Punto zniknął radioodtwarzacz, ale za to pojawiły się opony zimowe. Złodziej w liście podziękował za „użyczenie” samochodu i dodał, że opony zmienił w ramach rekompensaty i spóźnionego prezentu świątecznego.

 

– Cieszę się, że odzyskałem samochód, bo już na to nie liczyłem. Kartka od złodzieja rozbawiła mnie, choć samochód odnalazł się bez radioodbiornika i ze zniszczonym tylnym zamkiem – powiedział właściciel Punto, 34-letni geodeta z Rybnika.

 

Wymiana opon nie była do końca czynem charytatywnym. Złodziej nie kupił bowiem nowych kół, ale wymienił te, które znalazł w bagażniku auta. Letnich opon właściciel pojazdu już nie otrzymał.

 

Rybniczanin od razu w sobotę poinformował policję o odnalezieniu samochodu. Jak zapowiedział Adam Jachimczak z zespołu prasowego śląskiej komendy w Katowicach, policjanci będą jednak nadal szukać sprawcy kradzieży.

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Ogłoszenia motoryzacyjne pochodzą z serwisu Gratka.pl

Komentarze

  • Komentarz usunięty.

Dodaj komentarz

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły
Advertisement

Motofakty mazowieckie

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości