Wszystko
o samochodach

Aktualności / Informacje

Zlot Master Truck 2011 zakończony

Data publikacji: Autor: Sławomir Draguła

Zlot Master Truck 2011 zakończony Scania “Gunfighter” należąca do mistrzów tuningu ciężarowego - firmy Kuljetus Auvinen z Finlandii wygrała tegoroczny zlot ciężarowych pojazdów tuningowanych Master Truck.

Samochód to prawdziwe dzieło sztuki. Całe malowanie to ręczna robota. Ciężarówkę i przyczepę zdobią rewolwerowcy i scenki rodem z Dzikiego Zachodu.

- Moja ciężarówka służy mi do pracy, czyli do wożenia cementu, ale co tu dużo ukrywać jest też dziełem sztuki na kołach – wyjaśnia Mika Auvinen z Finlandii, który na tegoroczny Master Truck przyjechał z scanią  „Gunfighter”. - Cieszę się, że wygraliśmy. Trud włożony w ten samochód nie poszedł na marne.

Zlot ciężarówek Master Truck 2011 - przyjechało ponad 200 maszyn
 
Mika mówi, że przygotowanie ciężarówki i przyczepy zajęło jemu i jego przyjaciołom ponad rok. “Gunfighter” miał premierę na ubiegłorocznym zlocie Nordic Trophy w Szwecji, gdzie natychmiast wykosił całą konkurencję!

W Polsce po raz pierwszy można go było zobaczyć na zlocie Master Truck, który od piątku do dziś odbywał się na lotnisku w Polskiej Nowej Wsi pod Opolem.
 
Wszystkie ciężarówki na zlocie to dzieła sztuki. Ich karoserie pomalowane są w motywy m.in. ze znanych bajek np. Różowa Pantera, czy gier komputerowych np. Prince of Persia.

Jeden z kierowców - miłośnik formuły 1 - na swojej maszynie namalował bolid f1 i postać siedmiokrotnego mistrza świata - Michaela Schumachera.

Kolejnym hitem na tegorocznym Master Trucku była scania w stylu „Viva Las Vegas”. Na samochodzie wymalowane są postacie z zespołu ZZ TOP.

Zlot Master Truck 2011 zakończony
  • Poprzednie zdjęcie
  • 1 / 1
  • Następne zdjęcie

Zlot Master Truck 2011 zakończony

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Zobacz także

Tagi:

Brak komentarzy - napisz pierwszy

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły

Motofakty mazowieckie

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości