Wszystko
o samochodach

Aktualności / Informacje

Zlot miłośników Audi A3 i S3. Są jeszcze wolne miejsca

Data publikacji: Autor: Paweł Puzio

Zlot miłośników Audi A3 i S3. Są jeszcze wolne miejsca Już w czerwcu posiadacze samochodów Audi A3 i S3 spotkaja się na lotnisku w Ułężu. Będzie to czwarty ogólnopolski zlot miłosników tych modeli.

Trzy poprzednie edycje zlotu odbyły się Kąkolewie koło Grodziska Wielkopolskiego. Tegoroczny zlot zaplanowano na 3 i 4 czerwca br, na lotnisku Ułężu koło Ryk. Tam spotkają się miłośnicy Audi A3 i S3, którzy dotychczas znali się głównie z Internetu.

– Tak jak w poprzednich latach, przygotowaliśmy szereg atrakcji, min. każdy mógł sprawdzić się w roli kierowcy wyścigowego oraz wziąć udział w innych konkurencjach – mówi Edyta Płachta z A3-club.net, organizatora IV Ogólnopolskiego Zlotu Miłośników Audi A3 i S3.

Na uczestników oprócz wyścigów na jedną czwartą mili, czekają konkursy z atrakcyjnymi nagrodami. Poza konkurencjami samochodowymi wszyscy mogą liczyć na niepowtarzalną atmosferę spotkania, świetną zabawę, możliwość poznania nowych osób oraz doskonałą okazję do wymiany doświadczeń.
– Stawiamy na profesjonalizm i pełną obsługę zlotu. Wynajmujemy odpowiedni, profesjonalny sprzęt do pomiaru czasu firmy Tag Heuer. Za zabezpieczenie zlotu odpowiada zawsze zespół ratowników medycznych oraz straż pożarna. Bezpieczeństwo jest dla nas priorytetem – dodaje Edyta Płachta.

Impreza potrwa trzy dni a uczestnicy zlotu będą zakwaterowani w ośrodku wypoczynkowym nad jeziorem Firlej. W sobotę, 4 czerwca, zlot zostanie podsumowany podczas wspólnej biesiady.

Plan zlotu:

3 czerwca, piątek (po południu) – przyjazd do ośrodka nad jeziorem Firlej, zakwaterowanie, kolacja
4 czerwca, sobota – wyścigi i konkursy na lotnisku w Ułężu, wieczorem powrót do ośrodka
5 czerwca, niedziela – śniadanie, wykwaterowanie

Więcej na www.a3-club.net/zlot

regioMoto jest patronem medialnym zlotu miłośników Audi A3 i S3

Zlot miłośników Audi A3 i S3. Są jeszcze wolne miejsca
  • Poprzednie zdjęcie
  • 1 / 1
  • Następne zdjęcie

Zlot miłośników Audi A3 i S3. Są jeszcze wolne miejsca

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Zobacz także

Tagi:

Brak komentarzy - napisz pierwszy

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły

Motofakty mazowieckie

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości