Wszystko
o samochodach

Aktualności / Informacje

Zlot miłośników Audi A3 i S3 - zobacz zdjęcia

Data publikacji: Autor: Paweł Puzio

Zlot miłośników Audi A3 i S3 - zobacz zdjęcia 76 Audi A3 i S3 przyjechało do Ułęża na Lubelszczyźnie. W miniony weekend odbył się ogólnopolski zlot miłośników tego modelu.

Trzydniowy zlot rozpoczął się w piątek wieczorem. – Gościliśmy 76 aut Audi A3 i S3. W sumie przybyło 129 fanów a-trójek – mówi Monika Potrapeluk, jedna z organizatorek zlotu z A3-Club.Net.

zobacz także Zobacz zdjęcia ze zlotu miłośników Audi A3 i S3

Kulminacyjnym punktem spotkania fanów Audi A3 i S3 była sobotnia rywalizacja na lotnisku w Ułężu pod Rykami. – Największym powodzeniem cieszyła się rywalizacja w sprincie na jedną czwartą mili. Tytuł najszybszego auta zlotu przypadł Audi S3 z Sokołowa Podlaskiego. To charakterystyczne białe auto z czarnym dachem pokonało dystans jednej czwartej mili zaledwie w 12,5 sekundy – dodaje Potrapeluk.

Wszystkich uczestników zlotu łączy jedna wspólna pasja – miłość do Audi A3 lub S3. – Dlaczego kochamy te auta? Bo są dobrze wykonane, szybkie i zwinne. Po prostu fajne. Większość z nas to młodzi ludzie, choć wiek tu nie ma znaczenia, bo Audi A3 lub S3, to auta szyte na miarę Takie zwinne diabełki, które świetnie radzą sobie zarówno w miejskiej dżungli, jak i w na dłuższym dystansie – dodaje Bartłomiej Jerzyński z Łodzi.

Organizatorem zlotu był A3-Club.Net. – Kolejne spotkania planujemy w lipcu, a później jesienią tego roku. Nie ma jeszcze określonej lokalizacji, ale na pewno zmienimy formułę. Ze względu na porę roku zrezygnujemy z prób sportowych, na rzecz np. rajdu na orientację lub gry terenowej – kończy Monika Potrapeluk.

Serwis regioMoto był patronem medialnym imprezy.

Paweł Puzio

Zlot miłośników Audi A3 i S3 - zobacz zdjęcia
  • Poprzednie zdjęcie
  • 1 / 1
  • Następne zdjęcie

Zlot miłośników Audi A3 i S3 - zobacz zdjęcia

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Zobacz także

Tagi:

Brak komentarzy - napisz pierwszy

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły

Motofakty mazowieckie

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości