Wszystko
o samochodach

Aktualności / Informacje

Zlot miłośników samochodów Saab już w sobotę

Data publikacji: Autor: redakcja.regiomoto

Zlot miłośników samochodów Saab już w sobotę Fani aut słynnej szwedzkiej marki spotykają się w sobotę w Warszawie. Podobne imprezy organizowane są na całym świecie, by pomóc bankrutującej firmie.

Saab od kilku tygodni znajduje się w stanie upadłości. Dlatego w najbliższy weekend – 14 i 15 stycznia 2012 r. – miłośnicy tych samochodów z całego świata organizują spotkania pod hasłem „We are many, we are Saab”. Zaplanowano już ponad 80 spotkań w 40 krajach.

Zobacz też: Saab ogłasza bankructwo. Chińczycy nie uratują Szwedów?

Do akcji włączył się także Saab Klub Polska. Jego członkowie zapraszają wszystkich właścicieli Saabów i fanów tej marki na spotkanie w Warszawie. Zaplanowano je na 14 stycznia 2012 r (sobota) w godz. 12:00-15:00, w Warszawie, na terenie parkingu Cargo LS Airport Services S.A., ul. Wirażowa 35. Mapa z dojazdem: http://g.co/maps/kqezd

- Chcemy spotkać się w jak największym gronie właścicieli Saabów, aby zademonstrować, że zależy nam na marce Saab, nadal cenimy nasze wyjątkowe samochody i mamy nadzieję, że znajdzie się nowy właściciel gotowy do kontynuowania chlubnej tradycji marki – podkreśla Marcin Trybura z Saab Klub Polska.

Więcej szczegółów na: www.saabklub.pl

Zlot miłośników samochodów Saab już w sobotę
  • Poprzednie zdjęcie
  • 1 / 1
  • Następne zdjęcie

Zlot miłośników samochodów Saab już w sobotę

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Ogłoszenia motoryzacyjne pochodzą z serwisu Gratka.pl

Zobacz także

Tagi:

Brak komentarzy - napisz pierwszy

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły

Motofakty mazowieckie

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości