Wszystko
o samochodach

Aktualności / Informacje

Zlot SAAB-ów w Kazimierzu Dolnym

Data publikacji: Autor: Paweł Puzio

Zlot SAAB-ów w Kazimierzu Dolnym 105 samochodów marki SAAB przyjechało na zlot w Kazimierzu Dolnym. Przez cały miniony weekend miłośnicy szwedzkich pojazdów godzinami rozmawiali o swoich autach, w przerwach rywalizując w rajdach.

Zlot odbył się ramach SAAB Klub Polska. – Przyjechali ludzie z całej Polski. Jak zwykle godzinami gadaliśmy o naszych ukochanych saabach. Powalczyliśmy o nagrody w amatorskich rajdach – dziennym i nocnym. Posiadacze SAAB-ów to coś więcej niż klub, to rodzina. Atmosfera na naszych zlotach jest unikalna, podobnie jak auta, którymi jeździmy codziennie – mówi Małgorzata „Saaba” Filipczuk z Lublina.

Wśród 105 Saabów były cały przekrój modelowy, od pojazdów z lat 90-tych po najnowszą 9-5. Największe zaintersowamnioe budziły oczywiosocie SAAB-p 900, „krokodyle” Nadwozie Saaba 900 to kwintesencja solidności. Zbudowane jest na porządnej ramie (niczym szyny kolejowe), doskonale zabezpieczona przed korozją podłoga i zewnętrzne oblachowanie powodują, że mimo upływu lat trudno znaleźć egzemplarz zaatakowany rdzą. – Każdy chciałby jeździć autem nie tylko wygodnym i szybkim, ale także dającym masę satysfakcji kierowcy. I taki właśnie jest SAAB. Wygodne fotele, wyciszone wnętrze, dobre osiągi. I to coś, za co kochamy SAAB-y i czujemy się w nich fantastycznie – kończy Małgorzata „Saaba” Filipczuk.

Paweł Puzio

Zlot SAAB-ów w Kazimierzu Dolnym
  • Poprzednie zdjęcie
  • 1 / 1
  • Następne zdjęcie

Zlot SAAB-ów w Kazimierzu Dolnym

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Ogłoszenia motoryzacyjne pochodzą z serwisu Gratka.pl

Zobacz także

Tagi:

Brak komentarzy - napisz pierwszy

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły
Advertisement

Motofakty mazowieckie

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości