Wszystko
o samochodach

Aktualności / Informacje

Zlot SCS Club Szczecinek. Gaz do dechy - zobacz zdjęcia i wideo

Data publikacji: Autor: redakcja.gdp

Zlot SCS Club Szczecinek. Gaz do dechy - zobacz zdjęcia i wideo Ryk silników, pisk opon, kłęby spalin i swąd palonych gum witały z daleka uczestników ósmego już zlotu fanów motoryzacji klubu SCS Szczecinek, którzy w niedzielę zebrali się na lotnisku w Wilczych Laskach.

Na zlot uczestnicy i goście ciągnęli długimi kolumnami wszystkim co miało koła i jeździło. Na płycie startowej lotniska z trudem się wszyscy pomieścili, ale nikt nie narzekał, bo emocje były ogromne. Główną atrakcją zlotu były wyścigi na ¼ mili, w której kierowcy aut seryjnych i przerabianych wyciągali z nich, ile "dała fabryka” (zwykle nawet więcej, bo silniki były przerabiane, aby wyciągnąć z nich jak najwięcej mocy).

Najszybsze były dwa nissany GTR, które miały pod maską blisko 500 koni  mechanicznych i "setkę” na liczniku osiągały po niespełna 4 sekundach!

Zobacz: Zdjęcia ze zlotu klubu SCS pod Szczecinkiem

– To jedno z szybszych aut, którym można jeździć na co dzień, a kosztuje połowę tego co porsche – mówił Zbigniew Brach ze Szczecinka. Połowę – czyli jakieś 400 tysięcy złotych.

Wielkie brawa zebrali także młodzi motocykliści z wałeckiego Moto Squad, którzy udowodnili, że na ciężkim motorze można wykonywać skomplikowane ewolucje. – Nie ukrywam, że upadki i kontuzje się zdarzają, ale kochamy taką jazdę – mówiła nam dziewczyna z ekipy MS o pseudonimie Efka.

Rajmund Wełnic
Fot. Rajmund Wełnic

Zlot SCS Club Szczecinek. Gaz do dechy - zobacz zdjęcia i wideo
  • Poprzednie zdjęcie
  • 1 / 1
  • Następne zdjęcie

Zlot SCS Club Szczecinek. Gaz do dechy - zobacz zdjęcia i wideo

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Ogłoszenia motoryzacyjne pochodzą z serwisu Gratka.pl

Zobacz także

Tagi:

Brak komentarzy - napisz pierwszy

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły

Motofakty mazowieckie

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości