Wszystko
o samochodach

Wiadomości / Na drogach

Zniszczony parking przy ul. Monte Cassino w Koszalinie

Data publikacji: Autor: redakcja.gdp

Zniszczony parking przy ul. Monte Cassino w Koszalinie  Czytelnik z Koszalina krytykuje stan parkingu przy al. Monte Cassino, w pobliżu otwartego niedawno McDonalda i Lidla.

Może ktoś uzna, że to drobnostka, ale jedno jest pewne: Czytelnik ma 100 procent racji! Poza tym nic nie jest pewne, taki przynajmniej można wysnuć wniosek po rozmowie z urzędnikami. Chodzi o parking na przeciwko kościoła, udostępniony wykonawcy obiektów na czas realizacji inwestycji.

Inwestycja wygląda na zakończoną, ale parking, który został zniszczony przez ciężki sprzęt, jakoś nie odzyskał dawnej – nazwijmy to – świetności. Czytelnik, autor sygnału, który otrzymaliśmy na alarm@gk24.pl, zauważa: – Parking przy parafii pw. Podwyższenia Krzyża

Świętego nie ma łatwo. Najpierw został podniszczony przez ciężki sprzęt przebudowujący skrzyżowanie, a następnie dobity przez budowę Lidla i McDrive'a. Po tych czynnościach jest cały dziurawy, chodniki wręcz zniszczone. Czy nikt się nim nie przejmuje? Kto zatwierdzał odbiory? Czy miasto ma w planach coś z nim robić lub pociągnąć kogoś do odpowiedzialności? – chce wiedzieć autor sygnału.

W ratuszu usłyszeliśmy, że to Zarząd Dróg Miejskich miał dopilnować, by parking został naprawiony. A w ZDM? – To prawda, inwestor – firma Kornas – miał naszą zgodę na przejazdy parkingiem na teren budowy – mówi Andrzej Zubrzycki, dyrektor ZDM.

– Firma podpisała też zobowiązanie, że po tym, jak zostaną zrobione odbiory techniczne, przywróci pierwotny stan parkingu i naprawi go. Z uwagi na to, że to prywatna inwestycja, nie mam pojęcia, czy takie odbiory już były. Nie wiem też, kiedy były przewidziane. Ale zapewniam, że wyślemy pismo do firmy, by sprawę wyjaśnić.
Dodajmy, że z naszych informacji wynika, że inwestor ma zgodę na użytkowanie obiektów od ponad miesiąca.

Zniszczony parking przy ul. Monte Cassino w Koszalinie
  • Poprzednie zdjęcie
  • 1 / 1
  • Następne zdjęcie

Zniszczony parking przy ul. Monte Cassino w Koszalinie

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Zobacz także

Tagi:

Brak komentarzy - napisz pierwszy

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły

Motofakty mazowieckie

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości