Wszystko
o samochodach

Aktualności / Informacje

Zobacz uliczne wyścigi i pokaz auta z napędem odrzutowym

Data publikacji: Autor: redakcja.regiomoto

Zobacz uliczne wyścigi i pokaz auta z napędem odrzutowym Miłośnicy motoryzacji ze zniecierpliwieniem odliczają dni. Już 7 sierpnia rusza II Mazurski Moto Show Ełk Mazda Edition!

Uliczne wyścigi, tuningowa wojna Północ vs. Południe, auto z napędem odrzutowym czy skoki na bungee z wysokości 60 metrów. Jest wiele powodów, żeby w pierwszą niedzielę sierpnia pojawić się na ełckiej obwodnicy.

– Ostatnie dwie imprezy Stowarzyszenia Sprintu Samochodowego, które organizuje wyścigi na 1/4 mili, zostały odwołane, więc zawodnicy koncentrują się teraz na Ełku. Będzie ich ok. 150, a wśród nich na motorze ścigać się będzie jedyna kobieta biorąca udział w takich zawodach – informuje Adam Bartoszewicz, który wraz z Tomaszem Ołyńskim organizuje Moto Show. – 50 aut weźmie udział w eliminacjach do ogólnopolskich zawodów EASCA Car Audio i ok. 40 w konkursie tuningowym.

Cieszyć się będą także miłośnicy ciekawie przerobionych aut. Podczas Moto Show odbędą się bowiem zawody tuningowe.

Sportowa rywalizacja to jedno, ale w pobliżu obwodnicy czeka nas o wiele więcej atrakcji. Jedną z nich jest Jet Car Predator – samochód z napędem odrzutowym, który pod maską kryje 6 tys. koni mechanicznych.

Będziemy mogli też skoczyć na bungee z wysokości 60 metrów czy polatać helikopterem nad miastem.

Na Moto Show pojawią się także wystawcy z gadżetami, które są obiektem westchnień niejednego mężczyzny – poduszkowcami, ekskluzywnymi autami i jachtami.

– Na razie zgłosiło się 40 wystawców, ale mamy jeszcze miejsce dla 10 kolejnych – informuje Adam Bartoszewicz. – Zainteresowani powinni wejść na naszą stronę www.mazurskimotoshow.pl i tam znajdują się wszelkie informacje oraz kontakt.

Natomiast ci, którzy chcieliby zobaczyć widowisko, muszą najpierw zaopatrzyć się w bilety. Te dostępne są w sieciach sklepów „Imperium” w Ełku i Suwałkach, „Wileńskie Specjały” w Białymstoku oraz w delikatesach „U Teresy” w Giżycku.

Chętni powyżej 16 roku życia mogą też pomóc w organizacji imprezy. Wystarczy tylko wejść na stronę Moto Show i tam wypełnić formularz zgłoszeniowy lub przyjść do budynku przy ul. Piłsudskiego 10 i tam odnaleźć Patrycję Łapińską.

– Osoby niepełnoletnie muszą mieć zgodę opiekunów – zaznacza Patrycja Łapińska. – Trzeba przynieść dowód osobisty lub legitymację szkolną. Przed samą imprezą chcemy zrobić spotkanie organizacyjne, ubezpieczyć wszystkich wolontariuszy więc najlepiej, żeby zgłaszać się najpóźniej do 2 sierpnia.

II Mazurski Moto Show Mazda Edition wystartuje w niedzielę, 7 sierpnia. Organizatorzy na obwodnicę chcą przyciągnąć całe rodziny. Maluchy do 13 lat wejdą bezpłatnie, ale to nie koniec zachęt.

– Staramy się zorganizować jak najwięcej atrakcji dla dzieci, by całe rodziny miło spędziły z nami czas. Będzie skałka wspinaczkowa, ogromny dmuchany plac zabaw, najdłuższa zjeżdżalnia w kraju od naszego sponsora Las Vegas Energy Drink – dodaje Bartoszewicz.

Kliknij „Lubię to”

Organizatorzy imprezy rozlosują atrakcyjne nagrody dla wszystkich, którzy polubią profil Mazurskiego Moto Show w serwisie Facebook.

Do wygrania są:

* wejściówki do strefy VIP
* bilety
* skoki na bungee
* przejazd samochodem z silnikiem odrzutowym
* darmowe noclegi na czas imprezy
* loty widokowe helikopterem
* gadżety od sponsorów

Aby mieć szansę, by je wylosować, wystarczy tylko wejść na profil organizatora: www.facebook.com/mazurskimotoshow i kliknąć „Lubię to”.

Katarzyna Chojnowska

Źródło: Wspolczesna.pl

Zobacz uliczne wyścigi i pokaz auta z napędem odrzutowym
  • Poprzednie zdjęcie
  • 1 / 1
  • Następne zdjęcie

Zobacz uliczne wyścigi i pokaz auta z napędem odrzutowym

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Zobacz także

Tagi:

Brak komentarzy - napisz pierwszy

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły

Motofakty mazowieckie

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości