Wszystko
o samochodach

Aktualności / Ceny paliw

Zrób zakupy w Lidlu i zatankuj taniej

Data publikacji: Autor: redakcja.gdp

Zrób zakupy w Lidlu i zatankuj taniej Nasi Czytelnicy z Koszalina radzą, jak zaoszczędzić podczas tankowania samochodu.

Ceny ropy na stacjach biją kolejne rekordy. Benzyna też jest coraz droższa. Paliwa kosztują już prawie 6 zł za litr. Można jednak nieco zaoszczędzić. Ciekawą propozycję zaoferowała właśnie sieć sklepów spożywczych Lidl. Jeśli zrobimy w ich sklepie zakupy za 50 złotych, na stacji Shell otrzymamy rabat na paliwo, który może wynieść nawet 30 groszy na litrze.

O szczegółach poinformowali nas przedstawiciele Lidl. Akcja właśnie się rozpoczęła. Potrwa do niedzieli, 5 lutego. Każdy klient, który zrobi zakupy na kwotę minimum 50 złotych, otrzyma specjalny kupon promocyjny do wykorzystania na stacjach paliw Shell w całej Polsce.

Jeśli zatankuje minimum 20 litrów i pokaże kupon promocyjny z Lidla, otrzyma rabat w wysokości 15 groszy na litrze. To dotyczy paliw LPG, Eurosuper95 oraz Diesel Extra. Jeszcze więcej, bo 30 groszy za każdy litr, wyniesie rabat na paliwa V-Power, V-Power Racing oraz V-Power Diesel.

Promocje wprowadzają też inne stacje paliw. Na Statoil jeśli wypełnimy odpowiedni blankiet i przyjmiemy specjalną kartę z numerem PIN, również każdy litr paliwa kupimy z rabatem. Tutaj wynosi on 20 groszy na litrze.

qba / gk24.pl

Zrób zakupy w Lidlu i zatankuj taniej
  • Poprzednie zdjęcie
  • 1 / 1
  • Następne zdjęcie

Zrób zakupy w Lidlu i zatankuj taniej

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Zobacz także

Tagi:

Brak komentarzy - napisz pierwszy

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły

Motofakty mazowieckie

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości