Wszystko
o samochodach

Wiadomości / Na drogach

Zwycięstwa w Koszalinie częściowo zamknięta. Trwa eksperyment

Data publikacji: Autor: redakcja.gdp

Zwycięstwa w Koszalinie częściowo zamknięta. Trwa eksperyment W Koszalinie od soboty rozpoczyna się tygodniowy eksperyment. Od 21 do 29 maja ul. Zwycięstwa w rejonie ratusza zamieni się w wielki deptak. Chodzi o pomysł ograniczenia ruchu w centrum na ul. Zwycięstwa. Dla kierowców oznacza to utrudnienia.

W dniach 21 - 29 maja przy okazji świętowania Dni Koszalina ulica nie zostanie zamknięta, ale zwężona. W sumie ma powstać blisko 0,5 kilometrowy deptak.

Z ruchu zostaną wyłączone dwa pasy ruchu po stronie ratusza na wysokości katedry aż do ul. Połtawskiej (tu będzie tymczasowy deptak z atrakcjami) i dalej od Połtawskiej do Dzieci Wrzesińskich z ruchu zostaną wyłączone skrajne pasy. W rezultacie samochody będą mogły przejechać przez centrum, i to w obu kierunkach, ale dużo wolniej niż teraz, a do dyspozycji będą miały po jednym pasie jezdni. Ważne dla pasażerów MZK - autobusy nie zmieniają ani tras przejazdu, ani przystanków.

W niedzielę 29 maja, w ratuszu jest przewidziane podsumowanie akcji. Następnego dnia zostanie przywrócony normalny ruch komunikacyjny.

Zwycięstwa w Koszalinie częściowo zamknięta. Trwa eksperyment
  • Poprzednie zdjęcie
  • 1 / 1
  • Następne zdjęcie

Zwycięstwa w Koszalinie częściowo zamknięta. Trwa eksperyment

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Zobacz także

Tagi:

Brak komentarzy - napisz pierwszy

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły

Motofakty mazowieckie

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości