Wszystko
o samochodach

Tworzymy ogólnopolskie centrum wiedzy o samochodach. Zebraliśmy już 38124 opinie. Oceń swoje auto Zamknij

Premiery / Samochody osobowe

Mercedes-Maybach S600 Guard. Granat mu nie straszny

Data publikacji: Autor: (mm)

Mercedes-Maybach S600 Guard jest pierwszym cywilnym samochodem na świecie, który posiada najwyższy certyfikat ochrony balistycznej. W praktyce oznacza to, że pojazd jest odporny na ostrzał z broni maszynowej / Fot. Mercedes-Benz Niemiecki producent zaprezentował model Mercedes-Maybach S600 Guard. Auto zapewnie pasażerom najwyższy poziom bezpieczeństwa. Co zatem oferuje?

Mercedes-Maybach S600 Guard jest pierwszym cywilnym samochodem na świecie, który posiada najwyższy certyfikat ochrony balistycznej. W praktyce oznacza to, że pojazd jest odporny na ostrzał z broni maszynowej / Fot. Mercedes-Benz Mercedes-Maybach S600 Guard jest pierwszym cywilnym samochodem na świecie, który posiada najwyższy certyfikat ochrony balistycznej. W praktyce oznacza to, że pojazd jest odporny na ostrzał z broni maszynowej. Nie straszne są mu także granaty.

Mercedes-Maybach S600 Guard ma 5453 mm długości i rozstaw osi wynoszący aż 3365 mm. Producent wyjaśnia, że komponenty wykonane ze specjalnej stali są montowane między strukturą nadwozia a poszyciem karoserii.

Zobacz także: Kia Niro. Nowy crossover z napędem hybrydowym

Ceny auta zaczynają się od 470 tys. euro. Jakimi osiągami dysponuje pojazd? Tego nie podano.

 

Mercedes-Maybach S600 Guard jest pierwszym cywilnym samochodem na świecie, który posiada najwyższy certyfikat ochrony balistycznej. W praktyce oznacza to, że pojazd jest odporny na ostrzał z broni maszynowej / Fot. Mercedes-Benz

Mercedes-Maybach S600 Guard jest pierwszym cywilnym samochodem na świecie, który posiada najwyższy certyfikat ochrony balistycznej. W praktyce oznacza to, że pojazd jest odporny na ostrzał z broni maszynowej / Fot. Mercedes-Benz

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Ogłoszenia motoryzacyjne pochodzą z serwisu Gratka.pl

Zobacz także

Tagi:

Brak komentarzy - napisz pierwszy

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły

Motofakty mazowieckie

Mercedes-Benz Klasa S zdjęcia

Mercedes-Benz Klasa S dane techniczne

Wszystkie dane techniczne

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości

Ogłoszenia z gratka.pl

Mercedes-Benz Klasa S Cena

Części dla marki Mercedes-Benz

Średnia cena części z Moto.Gratka.pl

Suma (średni koszt):

840 zł