Wszystko
o samochodach

Tworzymy ogólnopolskie centrum wiedzy o samochodach. Zebraliśmy już 37449 opinii. Oceń swoje auto Zamknij

Aktualności / Informacje

Opel. Będzie rekordowa sprzedaż w Polsce?

Data publikacji: Autor: (mm/ip)

 Astra jest jednym z 7 finalistów w walce o tytuł Car of The Year 2016. W całej Europie zebrano już ponad 65 000 zamówień na ten model, mimo że na większości europejskich rynków pojawił się on dopiero w listopadzie / Fot. Opel Sprzedaż Opla przekroczyła w ostatnich dniach liczbę 30 000* samochodów. Dzięki takiemu wynikowi już wiadomo, że do końca 2015 roku Opel osiągnie najwyższy wolumen sprzedaży w Polsce od 2004 roku.

 Astra jest jednym z 7 finalistów w walce o tytuł Car of The Year 2016. W całej Europie zebrano już ponad 65 000 zamówień na ten model, mimo że na większości europejskich rynków pojawił się on dopiero w listopadzie / Fot. Opel W listopadzie niemiecki producent uzyskał wynik na poziomie 29 070** egzemplarzy, co oznacza 15% wzrostu w stosunku do tego samego okresu rok wcześniej i jednocześnie przekroczył wolumen sprzedaży całego 2014 roku.  

„Wchodzimy w kolejny rok ze świetnymi produktami, w tym kolejną generacją naszego największego bestsellera – nową Astrą. Cieszymy się, że ten produkowany w Polsce model spotkał się na naszym rynku z bardzo dobrym przyjęciem. Już wiosną do polskich salonów trafi wersja kombi, czyli nowa Astra Sports Tourer” – zaznacza Wojciech Mieczkowski, dyrektor generalny General Motors Poland.

Zobacz także: Gol Milika w meczu z De Graafschap! Polak popisał się potężną główką

Astra to jeden z głównych filarów tegorocznego sukcesu Opla. Jest jednym z 7 finalistów w walce o tytuł Car of The Year 2016. W całej Europie zebrano już ponad 65 000 zamówień na ten model, mimo że na większości europejskich rynków pojawił się on dopiero w listopadzie.

* Liczba na bazie danych importera

** Dane wg Polskiego Zwiazku Przemysłu Motoryzacyjnego na podstawie Centralnej Ewidencji Pojazdów

 Astra jest jednym z 7 finalistów w walce o tytuł Car of The Year 2016. W całej Europie zebrano już ponad 65 000 zamówień na ten model, mimo że na większości europejskich rynków pojawił się on dopiero w listopadzie / Fot. Opel

Astra jest jednym z 7 finalistów w walce o tytuł Car of The Year 2016. W całej Europie zebrano już ponad 65 000 zamówień na ten model, mimo że na większości europejskich rynków pojawił się on dopiero w listopadzie / Fot. Opel

Spodobał Ci się artykuł? Udostępnij go swoim znajomym na Facebooku i Twitterze!

Ogłoszenia motoryzacyjne pochodzą z serwisu Gratka.pl

Zobacz także

Tagi:

Brak komentarzy - napisz pierwszy

Najnowsze motofakty

Wszystkie artykuły
Advertisement

Motofakty mazowieckie

Opel Astra zdjęcia

Opel Astra dane techniczne

Wszystkie dane techniczne

Top 5 motofaktów

Testy i porównania

Premiery i nowości

Opel Astra opinie

Oceń swoje auto

Ogłoszenia z gratka.pl

Opel Astra Cena

Części dla marki Opel

Średnia cena części z Moto.Gratka.pl

Suma (średni koszt):

350 zł